Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Dla pacjenta

Przed zabiegiem:

 

Po pozytywnej kwalifikacji do zabiegu przez lekarza neurochirurga pracującego w naszym zespole, o terminie przyjęcia poinformuje nasz sekretariat lub lekarz prowadzący. Przyjęcia planowe do oddziału odbywają się między godziną 8, a 10 rano.

 

Aby usprawnić formalności przyjdź przygotowany do szpitala. Zabierz ze sobą całą dokumentację medyczną, również tą dotyczącą innych schorzeń. Pamiętaj o zabraniu wszystkich płyt z badaniami obrazowymi. Jeżeli masz możliwość, nie dalej jak na tydzień przed zabiegiem, wykonaj aktualne badania laboratoryjne:

-morfologia

-jonogram

-kreatynina

-mocznik

-glikemia

-APTT

-PT

-grupa krwi

- w przypadku chorób tarczycy TSH, FT3, FT4

 

W zależności od zaplanowanego zabiegu zapoznaj się i wypełnij poniższe dokumenty:

 

Do pobrania:

(Pliki zgody na zabieg)

(Plik ankieta anestezjologiczna)

 

Po zabiegu:

Staramy się stosować najnowocześniejsze techniki bezszwowe. 90% naszych ran jest zaklejanych, co oznacza, że nie musicie się Państwo stresować dodatkową wizytą celem usunięcia szwów. W wyjątkowych wypadkach, w których szwy będą zastosowane,  lekarz prowadzący poinstruuje Państwa w jakim terminie należy się do nas zgłosić.

Wynik badania histopatologicznego powinien być dostępny do odbioru w naszym sekretariacie w ciągu 14 dni od dnia zabiegu. Wyniki badań genetycznych pojawiają się zazwyczaj po kolejnych 14 dniach.

Wizyty kontrolne standardowo odbywają się na miesiąc od zabiegu. 

Niestety w chwili obecnej w szpitalu nie prowadzimy Poradnii Neurochirurgicznej z kontraktem NFZ. Celem umówienia wizyty należy kontaktować się bezpośrednio z operatorem lub jego rejestracją prywatną.

 

 

Informacje kontaktowe:

Sekretariat: 775414371

Dyżurka neurochirurgiczna: 775414346

Dyżurka anestezjologiczna: 775414345

Email: